Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Tesettür Abiye Fiyatları

En Güzel Tesettür Abiye Fiyatları

Yeni Mode Tesettür Abiye Fiyatları

Tesettür Abiye Seçenekleri

Bayan giyimi için özel tercih olarak dikkat çeken abiye modelleri özel fiyatları ile bayanlar için ideal fırsatlar sunuyor. Tesettür abiye modelleri tercih edilirken tesettür abiye nerede giyeceğiniz yere göre seçim yapmanız gerekmektedir. Düğün ve davet için gösterişli modeller doğru tercih oluştururken bu modeller özel tasarımlar olduğu için bir miktar ek bütçe oluşturabilir. Bunun yanında yemek ve davet gibi ortamlarda giyeceğiniz abiye modelleri de tasarım bir detayı daha sade olan modeller olmalıdır. Bu tasarımlar daha az detay içerdiği için bütçenize göre tercihler oluşturur.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ABİYELER

Tesettür abiye modelleri yakından incelendiğinde özellikle ceket detaylı tesettür abiye elbisenin daha sık tercih edildiği görülecektir. Bu model işlevsel tasarımı ile özel günlerde giyilebilecek bir model olması yanında 179 TL fiyatıyla da dikkat çekiyor. Tesettür abiye fiyatları modele göre değişkenlik göstermekte olup modelin tasarım detayına göre fiyat değişkenliği gösteriyor. Tül detaylı tesettür abiye modeli 99 TL fiyatıyla seçenek sunarken özel günlerde ve düğün merasimi gibi ortamlarda ideal bir tercih olan payet detaylı fuşya abiye elbise 349 TL fiyatıyla öne çıkan bir diğer modeli oluşturuyor. Tesettür abiye fiyatları arasında 129 TL değeri ile dikkat çekici bir seçenek olan kemerli yağ yeşili tesettür abiye elbise özellikle balo ve yemek daveti gibi ortamlar için sade ve şık tasarımı ile ideal bir tercih oluşturuyor.

TESETTÜR ABİYE MODELLERİNDE RENK TRENDLERİ

Tesettür abiye modelleri, tesettür abiye fiyatları ile olduğu kadar renkleri ile de özel üreticiler oluşturuyor. Somon renklerin öne çıktığı abiye modellerinde soft tasarımlarda yer alan pudra ve krem renkleri de öne çıkan renkler olarak dikkat çekiyor. Buna ek olarak pembe, beyaz, yağ yeşili ve gold gibi renk tonları abiye giyiminde bayanların en sık tercih ettiği renklerdir.

 

tesetturgiysim.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

 
Sayfa başına dön