Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Ferace

Ferace Modelleri

Ferace Fiyatları

Tesettürlü bayanlar için en kurtarıcı kıyafet şüphesiz feracedir. Feraceler, Arap havası ile tesettürlü bayanların her zaman imdadına yetişir.  Kullanım alanları da oldukça geniştir. Evde rahat ama şık bir şeyler giymek istediğinizde ferace ilk tercihiniz olacaktır. Bir davete taşlı güzel bir ferace ile rahatlıkla katılabilirsiniz. Ferace ile kolayca namaz kılabilirsiniz, pardesü, kap gibi sokak giyimde kullanabilirsiniz. Bir tane feraceyi her türlü amaca uygun kombinleyebilir ve her yerde şık olabilirsiniz.

Ancak tesettür giysim ile bir değil yüzlerce çeşit ferace sizi bekliyor. Her biri birbirinden kullanışlı her biri oldukça şık!

Ferace Tesettürgiysim’den Alınır!

Boncuk işlemeli feraceler Ayshan güvencesi ile sunulmuştur, daha sade tasarım arayanlar için Nayla Collection ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Nayla bu sezon düz renk, abartısız önden fermuarlı kolayca giyilebilen modeller hazırlamıştır. Yonga ise şıklıktan çok spor bir görüntü arayan bayanların tercihi olmuştur. Belden lastikli, cepli ürünler kot kumaş ile karşınızdadır.  Ayshan spor severler dışında şıklığa ve şaşaya önem verenleri de unutmamıştır. Farklı kumaş ve renklerde taşlı modeller ile sade ama hoş bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Kollarının, belinin kalınlığından hoşnut olmayan bayanlar için ise büyük beden giyme psikolojisini en aza indirmek için Nayla Collection yarasa kol modeller sunmuştur.

Ferace seçiminin en iyi yanı feracenin bir moda dönemi olmamasıdır. Her zaman her yerde kullanabileceğiniz hiçbir zaman evresi geçmeyen kıyafetler bir tık uzağınızda. Mankenlerin beden ölçüleri ve üzerindeki modelin kaç beden olduğu model sayfalarında detaylandırılmıştır. Seçimizi yaptıktan sonra sepete ekleyerek kısa zamanda satın alabilirsiniz. Öncü markalar ile çalışan tesettürgiysim modelleri zaman zaman değişir bu nedenle sitemize sık sık göz atmayı unutmayın!

tesetturgiysim.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

 
Sayfa başına dön